USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203 Playa del Carmen Deutsch Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203 Playa del Carmen Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203 Πλάγια Ντελ Κάρμεν

Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203

 Wi-Fi
 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Χώρος για μη καπνιστές

Δωμάτια μη καπνιστών

 Κλιματισμός
 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το ξενοδοχείο Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203 Πλάγια Ντελ Κάρμεν προσφέρει πρόσβαση στο πάρκο Portal Maya που απέχει σε απόσταση μόνο 14 λεπτών με τα πόδια. Έχει επίσης χώρος στάθμευσης.

Αυτό το ξενοδοχείο έχει εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 1 χλμ. από το Los Fundadores Park. Η Λεωφόρος Quinta Avenida είναι περίπου 6 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο και Winpot Playa del Carmen είναι σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια. Οι πολιτιστικές εμπειρίες στην περιοχή περιλαμβάνουν την Πύλη Maya, που απέχει περίπου 1,1 χλμ. από το Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203. Ο σταθμός λεωφορείων Hotel Shuttle Meeting area απέχει 350 μέτρα από αυτό το κατάλυμα.

Τα δωμάτια αυτού του άνετου ξενοδοχείου παρέχουν στους πελάτες τηλεόραση με πολλά κανάλια, καθώς και ανέσεις, που περιλαμβάνουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός.

Οι πελάτες μπορούν να δειπνήσουν στο Chez Celine, που σερβίρει πιάτα ευρωπαϊκής κουζίνας ή στο El Diez, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Δωμάτια μη καπνιστών
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Υπηρεσία θυρωρού
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Παραλία

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Ποια αξιοθέατα δίπλα σε τo ξενοδοχείο Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203 αξίζει να επισκεφτούμε;

    Λεωφόρος Quinta Avenida έχει βαθμολογία 8.4/10, ενώ βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203.
  • 🕗

    Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203;

    Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203 στις 12:00.
  • Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί τo ξενοδοχείο Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203.

    Σε τo ξενοδοχείο Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203 υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-30
2026-07-31

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Riviera Del Sol Amazing Double Queen Deluxe Suite 203, Μεξικό

1A. Avenida Norte Y Calle 30 Norte., Πλάγια Ντελ Κάρμεν, Μεξικό

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hotels-quintanaroo.com

All rights reserved